Jmenuji se Lucie Dušková a je mi 28 let. V roce 2010 jsem vystudovala SOŠ a SOU v Jindřichově Hradci, konkrétně obor Obchodník s maturitou. Poté jsem nějakou dobu pátrala po vhodném zaměstnání, až jsem se nakonec rozhodla založit živnostenské podnikání a věnovat se takové práci, která mě baví. Přibližně od roku 2009 jsem se jako samouk seznamovala s tvorbou webových stránek v programátorském jazyce a v roce 2011 jsem úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz tvorby webových stránek a od té doby se tím živím.

Už jako malá jsem milovala zvířata. Zpočátku mě to nejvíce táhlo ke koním a zhruba od svých osmi let jsou mým hlavním zájmem a srdeční záležitostí především psi. Zabývám se chovem kolií dlouhosrstých a vlastním menší chovatelskou stanici Niarra. Jsem také trenérkou vystavování psů u Jihočeské psí akademie.

Protože kynologie je mým koníčkem číslo jedna, rozhodla jsem se směřovat svou tvorbu hlavně pro chovatele a ostatní lidi, kteří milují zvířata stejně jako já. Rozumím kynologii a tak vím, o čem stránky mých zákazníků jsou a co potřebují pro to, aby byly pro návštěvníky zajímavé.

Nebráním se ani vytvoření webových stránek pro firmy, organizace, penziony a jiné s nezvířecí tématikou.

Grafická tvorba a fotografování jsou další z mých velmi oblíbených činností a jsou součástí nabídky služeb, které svým klientům poskytuji.